Adresa na Ježíška

Ježíšek jde s dobou a čtení vánočních dopisů si usnadnil využíváním aplikace Tomikup. Sem si rodiče i děti vyplňují svá nejtajnější přání na počítači nebo v mobilní aplikaci

Svůj seznam přání můžete kromě Ježíška sdílet také s rodinou a přáteli. Odsdílet ho můžete přes SMS, emailem, nebo na Facebooku.

Nevíte jaký dárek koupit k Vánocům? Podívejte se na wishlist přítele a dárek si zde zarezervujte. On se o tom nedozví a nepřijde o překvapení. Ostatní společní přátelé ale už vědí že mají koupit něco jiného.

Ježíškova aplikace Tomikup

Na následujícím obrázku vidíte ukázkový dopis Ježíškovi. Elektronický seznam přání snadno rozešlete svým nejbližším a následně ho můžete kdykoliv upravovat.

Přítel si zde rezervuje dárek, který chce koupit. Vy se o tom nedozvíte, takže nepřijdete o překvapení.

Do wishlistu můžete doplnit také obrázky a odkazy na e-shopy.

Nápady na dárky i svá přání snadno zapíšete v mobilní aplikaci pro Android, iPhone. Anebo vyzkoušejte vánoční rozšíření pro prohlížeč Chrome a Firefox.

Na jakou adresu poslat dopis Ježíškovi

Ježíškovi není potřeba posílat dopis na klasickou adresu ani emailem. Veškeré dárky si přečte v aplikaci Tomikup.cz

Neváhejte a pozvěte na Tomikup všechny příbuzné. Využití najde také na narozeniny. Nikdo už nikdy nedostane nevhodný dárek...
Diskuse

Upřednostňujete papírpový dopis, poslaný na klasickou ježíškovu adresu, anebo jdete s dobou a využijete jeho mobilní appku?

Podobné články na téma Co je potřeba na svatbu, WishList, nebo Seznam svatebních darů. Jak funguje TOMIKUP

Líbí se vám tato adresa na Ježíška? Řekněte o Tomikupu přátelům: