FAQ / TOMIKUP otázky a odpovědi

Na této stránce najdete nejčastější otázky a odpovědi na funkce Tomikupu.

Přečtěte si jak využít Tomikup pro:

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Popis aplikace

V aplikaci TOMIKUP si můžete snadno a rychle vytvářet seznamy svých přání. Sami volíte, kdo vaše přání uvidí. Zapisovat si můžete také své nápady na dárky pro přátele.

Díky TOMIKUP bude pro vás nákup dárků na poslední chvíli hračkou.

Seznamy přání

Jak sdílet svá přání?

Výchozí "veřejný" seznam přání uvidí každý, koho do aplikace pozvete. Stačí tedy vstoupit do záložky Přátelé a postupně napsat emaily vašich nejbližších.

Jak přidat popisek seznamu?

Jak doplnit seznam přání krátkým vzkazem, upřesňujícími informacemi, nebo výpisem věcí, které si nepřejete dostat...

Jak vložit wishlist na web?

Jak wishlist z Tomikupu snadno začlenit do libovolné webové stránky.

Jak vytvořím veřejně přístupný seznam? (Svatební dary)

Svatba se blíží a abyste nedostali spoustu zbytečných krámů, měli byste sepsat seznam svatebních darů. Jak to udělat co nejelegantněji a jak se vyhnout více stejným darům vám ukážeme v tomto návodu.

Přátelé

Jak pozvu do Tomikupu své přátele?

Úplně nejvíce nás i Vaše přátele potěší, pokud se o Tomikup.cz zmíníte ve vlastnoručně napsaném emailu. Jestli ale chvátáte, jistě oceníte možnost odeslání pozvánky přímo z aplikace. Vstupte do sekce Přátelé a do vyhledávacího pole napište email, na který chcete pozvánku odeslat. Po jejím přijetí se zobrazí adresát mezi vašimi přáteli.

Co je to virtuální přítel?

Každý má v rodině lidi, kteří nechtějí, nebo nemohou využívat internet. Například většina babiček s námi svá přání přes Tomikup sdílet nebude. Vy si ale své nápady na ideální dárek můžete zapisovat ihned a přehledně do naší aplikace.

Nákupní seznam

Online sdílený nákupní seznam

Nákupní seznam, do kterého mohou zapisovat svá přání všichni členové domácnosti. Přístup přes počítač i mobilní aplikaci...

Rezervace dárků

K čemu slouží rezervace dárků

Toužíte po hezké knížce? Když se o tom doma zmíníte před Vánoci, riskujete že jich dostanete hned pět ☺. Pokud si o dárky napíšete na Tomikup, vaši přátelé mají možnost si je rezervovat. Jakmile si někdo dárek rezervuje, ostatní vidí že ho už nemají kupovat. Vy však nic nevidíte a o překvapení nepřijdete...

Pro E-shopy

Wishlist - Tomikup pro E-shopy

Doplňte svůj web o tlačítko "Přidat do seznamu přání". Na vaši stránku tak zaručeně přijdou zákazníkovi přátelé před jeho narozeninami a před Vánoci, čili v době, kdy ho chtějí něčím potěšit...

Nastavení

Jak změním své datum narození? Jak přidám svou konfekční velikost? Jak si změním heslo?

Pro vstup do nastavení stačí kliknout na své jméno v horním menu po přihlášení...

Věříme, že díky Tomikupu nebudete nikdy tím, kdo přinese nejhorší dárky.