Dopis Ježíškovi online

Ježíšek jde s dobou, takže se není čemu divit, že založil webovou službu Tomikup.cz, na které shromažďuje přání všech dětí i dospěých.

Dárky, které Ježíšek nezvládne pořídit pod stromeček, můžete sdílet se svými přáteli a dostanete je třeba k narozeninám.

Proč napsat dopis Ježíškovi na Tomikup.cz?

  • Všechny dary přehledně a pohromadě včetně obrázků a odkazů
  • Snadné odsdílení rodině pro případ, že by Ježíšek na něco zapomněl
  • Není potřeba psát příští rok, nebo k narozeninám všechno znovu
  • Dopis Ježíškovi online prostě patří do 21. století...


Vánoční seznam je zdarma. A napořád, a napořád a napořád... ☺

Ukázkový dopis pro Ježíška

Na obrázcích níže i výše si můžete rozkliknout ukázkový dopis pro Ježíška. Vytvoření a nasdílení online dopisu Ježíškovi je velice jednoduché a zabere jen pár minut. I elektronický dopis lze začít slovy "Milý Ježíšku..." U každého dárku můžete kromě fotografie a názvu uvézt také detailnější popis a přesný odkaz k nákupu.

Dopis Ježíškovi Online

Tomikup ocení také rodiče malých dětí , kterým je líto, když tchýně a kamarádky zbytečně vyhodí peníze za zbytečné, ač dobře myšlené, dárky. Maminka nejlíp ví, co by Tomík ještě potřeboval, a co naopak už dávno má.
Toto je elegantní způsob, jak napsat dopis Ježíškovi online a pomoci svému okolí s hledáním ideálního a praktického dárku. Buďme k sobě upřímní. U 1 letého dítěte jde spíše o praktičnost, než o moment překvapení...


Teď už víte jakou adresu má Ježíšek podívejte se na časté dotazy, nebo si poslechněte Dopis ježíškovi od Kašpárka v Rohlíku :-)