Dárkový rádce

Připravili jsme pro vás přehled s nejzajímavějšími tipy na dárky pro letošní rok. Díky tomuto přehledu letos zazáříte i u přátel, kteří mají svůj Tomikup wishlist prázdný.

Levné, vtipné i originální dárky

E-shop Suprovedarky.cz má pro vás vskutku nepřeberné množství skvělých dárků:

Netradiční dárky pro sportovce

E-shop HOPsej.cz pro vás připravil dárkového rádce, díky kterému objevíte neotřelé dárky pro sportovně založené přátele.

Dárky podle příležitosti

Kdo jiný, než Heureka, by měl mít největší přehled o tom, co zrovna frčí a jakým dárkem si rozhodně neuděláte ostudu.
Vyzkoušejte její konfigurátor:

Skvělé dárky pro seniory

Sníme svůj klobouk jestli tady nepořídíte dárek pro babičku a dědečka :-)
Hledáte větší nabídku zdravotních pomůcek a vitamínů? Mrkněte také na babičko-dědečkovské tipy na dárky od lékárny Benu.

Dárek pro babičku a dědečka

Levné a vkusné dárky celé rodině

Na webu Familium naleznete sekce s dárky pro muže, ženy, děti, mámu, tátu i prarodiče.
Naleznete zde také dárky podle příležitosti, a to například vánoční dárky, svatební dary, ale také originální dárky k narozeninám. Pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, jistě si zde vyberete.

Poradíme jakou knížku

Knížka je jedním z nejtradičnějších dárků. Knihy Dobrovský pro vás vytvořil skvělého dárkového rádce, se kterým nešlápnete vedle:

Zážitky - skvělé dárky na poslední chvíli

Prohlédněte si aktuální nabídku renomované zážitkové agentury, u které najdete skvělý dárkový poukaz na relaxaci, adrenalin, romantiku, anebo gurmánský zážitek.

Alza už není jen o elektronice

V dárkovém rádci od Alzy naleznete zajímavé tipy na dárky pro malé i velké. Krom elektroniky zde najdete také hračky, parfémy a kosmetiku, ale také dárky pro sportovce kutily a řidiče. Podívejte se na jejího dárkového rádce:

Propracovaný dárkový rádce Mall.cz

Mall.cz pojal své tipy na dárky skutečně komplexně a kromě maminek, sestřiček, dědečků a dětí nezapomíná ani na domácí mazlíčky.

Ukázkové wishlisty

Vytvořili jsme ukázkové seznamy přání, ve kterých naleznete aktuální tipy na praktické a designové dárky od našich redaktorů:

Líbí se Ti tato stránka? Řekni o Tomikupu přátelům: